تخفیف تابستانی


در مورد نصب لوستر میتوان گفت که لوسترها برای نصب به دو دسته خیلی کلی تقسیم می شوند.

1- لوسترهای کفی که مستقیما به سقف متصل می شود.

2- لوسترهای آویز که توسط زنجیر به سقف متصل می شود.

و در مورد اینکه آیا نصب انواع مختلف لوستر با یکدیگر تفاوت دارد یا خیر میتوان گفت:

بله نصب انواع لوستر با یکدیگر متفاوت می باشد. پیشنهاد ما این هست که جهت نصب لوستر یکی از راهکارهای زیر را انتخاب نمایید:

1- درخواست نصب لوستر توسط تیم نصاب شرکتی که لوستر را خریداری نموده اید.

2- استفاده از دفترچه راهنمای نصب لوستر. که البته صرفا لوسترهایی که اصل بوده و دارای هویت مشخصی می باشد دارای چنین دفترچه ای می باشد.شایان ذکر می باشد کلیه لوسترهای موجود در فروشگاه لوستر شمس اصل بوده و دارای دفترچه راهنمای نصب مطمئن می باشد.

3- شما میتوانید از واحد فنی و خدمات پس از فروش مکانی که لوستر خریداری شده است کمک گرفته و خود نسبت به نصب لوستر اقدام نمایید. لازم است اعلام نمایید که واحد پشتیبانی و نصب فروشگاه لوستر شمس در ساعات اداری در خدمت شما می باشند که این نیز خدمتی بسیار مفید از فروشگاه معتبر ما می باشد.

به طور کلی اگر لوسترها را به دو دسته 1- لوسترهای کفی 2- لوسترهای شاخه ای تقسیم نمائیم در این صورت میتوانیم در یک حالت کلی بگویم که:

1- لوستر های کفی از قطعات زیر تشکیل شده است:

1-1- کفی استیل و ورق پشت

2-1- صلیب پشت

3-1-ال ای دی

4-1- کریستال

2- لوسترهای شاخه ای از قطعات زیر تشکیل شده است

1-2- شاخه

2-2- بدنه

البته این معرفی قطعات بسیار کلی می باشد و معمولا بسته به لوستر مورد نظر قطعات ریز دیگر در هر لوستر موجود می باشد.

مثلا شاخه فلزی - شاخه کریستالی - لاله و ...

انتخاب لوستر و نوع لوستر رابطه مستقیمی با دکوراسیون قسمت های مختلف منزل مانند پذیرایی ,

اشپزخانه , اتاق خواب ها و ... دارد و نمیتوان به صورت کلی گفت که نوع خاصی از لوستر هست که برای تمام منازل و قسمتهای مختلف مناسب هست.

اما مواردی مانند متراژ هر اتاق, ارتفاع سقف اتاق ,  نوع مبلمان , رنگ مبلمان , رنگ کابینت آشپزخانه , کاغذ دیواری و بسیاری موارد دیگر میتوان لوستر مناسب را انتخاب کرد.

مفتخریم که اعلام کنیم فروشگاه اینترنتی لوستر شمس  دارای  کادری مجرب از کارشناسان دکوراسیون داخلی می باشد که میتوانند شما مشتریان عزیز را راهنمای کنند.

 

لوستر

آیا شما خرید لوسترهای چینی را پیشنهاد میکنید یا خیر؟
به طور کلی معمولا کالاهایی که در تمام دنیا تولید می شود به نحوی درجه بندی می باشد چه این کالا چینی باشد و چه ایرانی و یاهرکشوری دیگرو علاوه برآن شرکتی هم که این کالا را تولید کرده است مهم می باشد
در حالت کلی اگر شرکت تولید کننده آن محصول بابت تولید محصولات خود تضمین کیفیت میدهد و همچنین خدمات پشتیبانی دارد و کارهای شیک و حرفه ایی تولید میکنند ما موافق خرید این محصولات هستیم
لوستر شمس همواره در واردات هرنوع لوستر با دقت و وسواس خاصی به تمام موارد بالا اهمیت میدهد . لوستر شمس علاوه بر واردات لوستر به عنوان قطب تولید کننده لوستر در ایران می باشد. ما در تولیدات لوستر خود فوق العاده حساس بوده و سعی کردیم از بهترین نوع قطعات لوستر استفاده نماییم
مشاوران و کارشناسان لوستر شما همواره جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت مشاهده انواع مدلهای لوستر شمس روی دسته بندی محصول مورد نظر کلیک کنید

 

Copyright © lustreshams.com 2016
امروز : 349 دیروز : 638 کل : 383311