تخفیف تابستانی


برای هر دکوراسیون چه لوستری انتخاب کنیم؟


برای هر دکوراسیون چه لوستری انتخاب کنیم؟
الویت اول جهت انتخاب لوستر سلیقه ی مشتری هست واینکه مشتری به کدامیک از سبکهای لوستر علاقه ی بیشتری دارد.
 دیدگاه طراحان و دیزاینرهای دکوراسیون داخلی برای انتخاب لوستر :
برای دکوراسیون های سلطنتی و اشرافی معمولا از لوسترهای شاخه ای فوق لوکس و لوسترهای شاخه ای کریستالی استفاده می شود. لوسترهای شاخه ای فوق لوکس رنگ طلایی دارند که متناسب با مبلمان های استیل و سلطنتی است که رنگ طلایی در این مبلمانها به کار رفته باشد. لوسترهای شاخه ای کریستالی رنگهای سفید، قهوه ای ، شامپاینی و عسلی دارند که پیشنهاد می شود در زمان خرید رنگ لوستر با رنگ مبلمان یا پرده یا رنگ دیوارها هم خوانی داشته باشد.لوسترهای شاخه ای فوق لوکس و کریستالی لوسترهایی با ماندگاری بالا در برابر عوامل محیطی دارند و وابسته به مد نیستند.
برای دکوراسیون های اسپرت از لوسترهای ال ای دی و سوزنی استفاده می شود.قیمت این لوسترها مناسبتر هست و رنگ کریستالهای آنها سفید، شامپاینی و دودی می باشد که در هنگام خرید باید به این نکته توجه داشت که رنگ دکوراسیون با رنگ کریستالها هم خوانی داشته باشد. انتخاب شکل کفی لوستر هم وابسته به ساختار و طرح های سقف های کاذب امروزی می باشد و دیگر اینکه اگر مبلمان شما لبه های گرد و منحنی دارد از کفی گرد یا بیضی استفاده کنید ، و اگر لبه های تیز و قائم مانند دارند از کفی های مربع یا مستطیل شکل... لوسترهای ال ای دی متناسب با سقف های کوتاه نیز می باشد.
لوسترهای ریسه ای متناسب برای سقف های بلند است که نیاز به لوستری با ارتفاع بلند داشته باشد.
لوسترهای آویز نیز متناسب برای اتاق های خواب و آشپزخانه می باشد. برای اتاق کودک لوسترهای آویز با رنگ بندی های شاد متناسبتر هست و برای آشپزخانه لوسترهای آویز ترکیبی چوب و بلور جهت تناسب با کابینت ها و تامین کردن نور محیط.
از لوسترهای آویز فلزی یا ترکیب بلور و فلز برای طراحی دکور مکان های تجاری نیز استفاده می شود به صورت تکی اما به تعداد زیاد که بسیار شیک و ساده می باشد.
در دهه های گذشته فقط در منازل و هتل ها و جاهای خاصی از لوستر استفاده میشد اما امروزه برای دیده شدن در هر کاری زیبایی و طراحی داخلی حرف اول را میزند، بنابراین  با استفاده از لوستر محیط منزل و کار و تجارت خود را زیباتر و چشمگیرتر و دلنوازتر کنید. هرگز در خرید لوستر خساست به خرج ندهید و دست و دل بازانه وارد عمل بشوید، چون در بازار لوستر، اجناس متفرقه و تقلبی با کیفییت بد بسیار بیشتر از لوسترهای اصل و کیفیت بالا یافت می شود. و اگر دنبال لوستر با قیمت ارزان باشید شک نکنید که به دام لوسترهای تقلبی خواهید افتاد که از این لوسترهای تقلبی ارزان خیلی زود دلزده خواهید شد و این لوسترها به علت کیفیت پایین  زود خراب می شوند و بهتر اینگونه عرض کنیم که یکبار مصرف می باشند.
این سخن پیشنیان خود را همیشه به خاطر داشته باشیم:
(( هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت ))
از شما عزیزان دعوت می کنیم از فروشگاه لوستر شمس بازدید بفرمایید.

 

برای هر دکوراسیون چه لوستری انتخاب کنیم؟

عکس زیبا مدل لوستر مربع با اشکال فوق العاده شیک برای استفاده در دکوراسیون

 

برای هر دکوراسیون چه لوستری انتخاب کنیم؟

عکس مدل لوستر شیک و طلا کاری شده مناسب جهت سالن پذیرایی مهمان

 

برای هر دکوراسیون چه لوستری انتخاب کنیم؟

عکس مدل لوستر شیک و جدید با طرح گل رز بسیار چشم نواز و زیبا

 

برای هر دکوراسیون چه لوستری انتخاب کنیم؟

عکس مدل لوستر توپی بسیار شیک و جذاب برای کسانی که دنبال بهترین ها هستند


:: سایر مقالات ما را بخوانید قطعا در انتخاب و خرید لوستر به شماکمک خواهد کرد


Copyright © lustreshams.com 2016
امروز : 171 دیروز : 287 کل : 401041