تخفیف تابستانی


ایا میزان فضای اتاق در انتخاب نوع لوستر موثر است؟


متراژ فضای مورد نظر در انتخاب نوع و سایز لوستر نسبت مستقیم دارد. بعضی از مکانها نور محیط توسط لامپ های هالوژن یا مهتابی و یا ... تامین شده است و از لوستر بیشتر جهت زیبایی استفاده می شود ، در این فضا ها برای انتخاب سایز لوستر باید توجه داشته باشیم تا لوستری را انتخاب کنیم که سایز لوستر متناسب با متراژ مکان مورد نظر باشد.

در برخی از مکانها لوستر باید نور محیط را کاملا تامین کند ، در این مواقع باید لوستری را انتخاب کنیم که تعداد سرپیچ بیشتری داشته باشد و سایز آن لوستر با متراژ محیط تناسب داشته باشد.در ضمن باید از لامپ هایی استفاده کنیم که نور زیادی با توان مصرف برق کمتری داشته باشند، از قبیل لامپ های ال ای دی و سی یو بی و ....

چنانچه به منظور زیبایی بیشتر، لوستری بزرگتر نسبت به محیط مورد نظر انتخاب بفرمایید و یا به منظور صرفه جویی در قیمت، لوستری کوچکتر از مکان مورد نظر انتخاب کنید، مطمئن باشید پشیمان خواهید شد! چون ابعاد و سایز لوستر باید متناسب با متراژ مکان مورد نظر انتخاب شود.

در فروشگاه اینترنتی لوستر شمس برای هر یک از لوسترها مشخصات فنی ذکر شده است ، اگر به این مشخصات توجه بفرمایید گزینه ای وجود دارد به نام (میزان روشنایی) که به شما مشتریان گرامی راهنمایی میکند تا لوستر مورد نظر با آن سایز قابلیت روشن کردن چه متراژی را دارد.

شما میتوانید جهت دریافت هرگونه مشاوره خرید لوستر  با شماره ٠٩٣٥٥٨٠١٣٩١  تماس گرفته و از کارشناسان فروشگاه اینترنتی لوستر شمس کمک بخواهید.

همچنین پیشنهاد میکنیم از لوستر های بی نظیر و مدرن فروشگاه اینترنتی لوستر شمس دیدن فرمایید.

لوستر ال اى دى

لوستر سقفى سوزنى

لوستر ریسه اى

لوستر شاخه اى کریستالى

لوستر شاخه اى فوق لوکس

لوستر شید دار با بدنه طلائى

لوستر شیددار با بدنه سیلور

لوستر چوب و فلز

لوستر دیوارى

آباژور

لوستر آویز


:: سایر مقالات ما را بخوانید قطعا در انتخاب و خرید لوستر به شماکمک خواهد کرد


Copyright © lustreshams.com 2016
امروز : 350 دیروز : 638 کل : 383312