تخفیف تابستانی


مهمترین عوامل مؤثر بر موفقیت تولید کنندگان لوستر در ایران


مهمترین و شاید اصلی ترین دلایلی که میتواند در موفقیت و یا شکست تولید کنندگان لوستر نقش داشته باشد عبارتند از :

 

مهمترین و اصلی ترین عواملی که میتواند به تولید کنندگان لوستر  در موفیت آنها نقش داشته باشد 1- کاربرد فن آوری های جدید در تولید لوستر 2 – کاربر محور بودن طراحی لوستر 3 – جذابیت لوستر برای بازار و ... لطفا با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

1-کاربرد فن آوری های جدید در تولید لوستر

2 – کاربر محور بودن طراحی لوستر

3 – جذابیت لوستر برای بازار

4- یکتا و منحصر به فردی لوستر

5- برخورداری از مهارت های فنی

6- مشاهده و بررسی لوسترهای مجود دار بازار

7- مطالعه و مشاهده مجلات و سایت های خارجی در مورد صنعت لوستر

اکنون موارد فوق را بیشتر توضیح میدهیم:

1-کاربرد فن آوری های جدید در تولید لوستر:

 بر هیچ فرد یا تولید کننده ایی دیگر پنهان نیست که استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا میتواند بسیار مفید در کیفیت محصول ومحصولات باشد بدون شک این موضوع در صنعت لوستر نه تنها مثتثنی نیست بلکه به جهت لوکس بودن لوستر اهمیتش در تولید با ظرافیت و شیک دوچندان میشود.

2-کاربر محور بودن طراحی لوستر:

نمی توان چشمها را بست و بدون در نظر گرفتن کاربر محور بودن لوستر, شروع به تولید ان کرد این نگاه عدم کاربر محور بودن یکی از اسیب های جدید صنعت لوستر میباشد.

3-جذابیت لوستر برای بازار:

حرف اول و آخر را در هر تولیدی, بازار میزند نمیتوان در مسیر خلاف نیاز بازار دست به تولید زد در حالی که این بازارها  هستند که بیشتر مشخص کننده و تصمیم گیرنده نهایی می باشد. به عنوان مثال شاید بدون در نظر گرفتن توان مالی بازار تولید لوسترهای خیلی گرانقیمت چیزی جز شکست را در پی نداشته باشد.

4-یکتا و منحصر به فردی لوستر:

متقاوت بودن همواره برای تولید کننده گان سودآور و مفید بوده است سعی نمایید در تولیدات خود منحصربه فرد باشید و خاص. البته تلاش نمایید این منحصربه فرد بودن را به تناسب خواسته ها و نیازهای مشتریان و بازار هماهنگ نمایید

5-برخورداری از مهارت های فنی:

همانگونه که تکنولوژی در تولید میتواند بسیار مهم و با اهمیت باشد مهارت در تولید خود یکی دیگر از مولفه های مهم در صنعت تولید و به طور خاص صنعت تولید لوستر باشد.

6-مشاهده و بررسی لوسترهای مجود دار بازار:

ببینید  در بازار چه خبر هست تولید خود را منحصر به فرد و نزدیکتر به خواسته های کف بزار نمایید قدم زدن در میان بازار لوستر و شرکت در نمایشگاه قطعا در تصمیم گیری شما در نوع تولید بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

7-مطالعه و مشاهده مجلات و سایت های خارجی در مورد صنعت لوستر:

حتما در میان تولید کننده گان لوستر در جهان باشید به طور خاص حتما  روزانه دقایقی را در میان سایتهای تولید کننده جهان صرف کنید گاهی ایده های آنها و نگاه آنها به شما در تولید بهتر کمک خواهد کرد.

 

 

 


:: سایر مقالات ما را بخوانید قطعا در انتخاب و خرید لوستر به شماکمک خواهد کرد


Copyright © lustreshams.com 2016
امروز : 349 دیروز : 638 کل : 383311