تخفیف تابستانی

مجموعه لوسترشمس به لطف پروردگار تا به امروز تجربیات تخصصی در رابطه با انجام پروژه های مساجد, پاساژها ,هتلها ,تالارها ,رستورانها , عمارت هاو... طی چندین سال فعالیت خود بدست آورده است.

هم اکنون به صورت خلاصه مراحل صفر تا صد انجام پروژه را ذکر میکنیم:

بعدازاعلام نیاز به لوستربرای مکانهای خاصی همچون: مساجد , پاساژها , هتلها , تالارها , رستورانها , عمارت هاو... تیم کارشناسی لوستر شمس پس از هماهنگی های لازمه به مکان مورد نظر اعزام می شود. این تیم کارشناسی متشکل شده است از مشاور، طراح و نصاب های حرفه ای و متخصص که پس از بازدید از محل موردنظر و مذاکرات لازمه لوسترهای مناسب را به کارفرما معرفی می کنند .

اگر محل مورد نظر در شهرهای دیگر باشد میتوان از عکس و فیلم و نقشه جهت کارشناسی و طراحی استفاده کرد. سپس پس ازعقد قرارداد استارت طرح مورد نظر در خط تولید خورده می شود.

چنانچه لوسترهای انتخاب شده در ابعاد استاندارد سفارش داده شده باشد زمان کمتری جهت تولید و تحویل می برد. اما اگر در ابعاد بزرگ و مدلهای خاصی درخواست داده شده باشد زمان بیشتری نیاز داریم بنابراین از کارفرمایان عزیز تقاضا داریم جهت خرید لوستر به تعداد بالا با طرح وابعاد خاص و سفارشی , زودتر اقدام بفرمایند.چراکه تولید لوستر پروسه ای زمانبر می باشد و برای پروژه هایی با تعداد بالا نحوه ی تحویل به صورت چند مرحله ای در زمانبندی های متعدد می باشد.

بعد از تولید لوستر و تحویل سفارشات به کارفرما مرحله نهایی از پروژه آغاز می شود که مرحله ی بسیار مهمی به شمار میرود این مرحله مهم مرحله نصب می باشد که باید از نیروهای متخصص زبردست و باتجربه استفاده کرد که مجمومه لوسترشمس متخصصین حرفه ای را جهت نصب آموزش داده و به کارفرمایان معرفی می کند و دراین مرحله هم زمان کافی لازم است تا پروژه به اتمام برسد.

لیست هزینه های لازمه جهت پروژه های لوستر ویژه مساجد , پاساژها , هتلها , تالارها , رستورانها , عمارت هاو... به قرارزیر می باشد:

  • 1- خرید لوستر
  • 2- خرید لامپ
  • 3- هزینه ارسال از انبار لوسترشمس تا محل مورد نظر
  • 4- هزینه نصب تخصصی

هریک از این هزینه ها بهم به صورت زنجیر وار مرتبط هست اما به صورت جداگانه حساب ودریافت می گردد.


Copyright © lustreshams.com 2016
امروز : 350 دیروز : 638 کل : 383312